Верифицированный профиль
7
Лет опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1118
Последний визит на сайт
вчера
Ім'я: Брюккер Сабіна Валентинівна
Посада: Експерт з нерухомості
Компанія: Ріелторська компанія "Житло"
Місто: Івано-Франківськ
Область: Івано-Франківська область
Досвід роботи: 4 роки

Про мене:

Я є досвідченим експертом з нерухомості з чотирирічним стажем роботи в Івано-Франківську та області. Спеціалізуюсь на житлових квартирах житлових будинках, промислових об'єктах, земельних ділянках, таунхаусах і дуплексах. комерційних приміщень

Працюючи в ріелторській компанії "Житло", допомагаю клієнтам знайти ідеальні об'єкти нерухомості, супроводжуючи їх на всіх етапах угоди. Моя мета – надання високоякісних послуг і максимальне задоволення потреб клієнтів.

Якщо вам потрібен надійний фахівець з нерухомості, звертайтеся до мене – я завжди готовий допомогти.

Портфолио реализованных объектов (3)

  • продано
    Житло
    36 000 $
    1 059 $/м²

    Гната Хоткевича ул., 44а

    БЕЗ КОМИССИИ Брати
    1 комната
    34 / 12 / 9 м²
    этаж 6 из 12
    1988 год постройки
    1 мес. назад
    Світла 1-кімнатна квартира в зручному районі — заїжджай і живи! Продається 1-кімнатна квартира площею 34 м² по вул. Хоткевича, м. Івано-Франківськ. Квартира розташована на 6 поверсі будинку з ліфтом. Дуже сонячна та тепла — комфортна для проживання в будь-яку пору року. Продумане планування: окрема кімната, кухня, кладова, спільний санвузол та засклена лоджія. Вікна вже замінені на металопластикові. Опалення центральне, гаряча вода — бойлер. Локація — одна з головних переваг: поруч школа, дитячий садок, магазини, ринок, паркомісця та зупинка громадського транспорту. У квартирі залишається майже все необхідне для проживання (окрім холодильника, двох диванів та шафи-купе в коридорі). Чудовий в...
  • продано
    Житло
    32 000 $
    762 $/м²

    Александра Довженко ул., 5

    БЕЗ КОМИССИИ Городок
    2 комнаты
    42 / 24 / 6 м²
    этаж 3 из 5
    1972 год постройки
    1 мес. назад
    Квартира, з якої можна зробити “цукерочку” — і ще й за вигідною ціною! Продається 2-кімнатна квартира на вул. Довженка (мікрорайон БАМ), м. Івано-Франківськ. Це варіант для тих, хто хоче зробити ремонт під себе і не переплачувати за чужі рішення. Квартира під ремонт, але вже частково підготовлена — виконані демонтажні роботи, тож можна одразу заходити в процес і створювати свій ідеальний простір. Будинок 5-поверховий, панельний, з центральним опаленням. Квартира розташована на зручному 3-му поверсі, має двостороннє планування, окремі кімнати, роздільний санвузол та балкон. Район — один з найзручніших для життя: поруч парк Шевченка, магазини, транспорт, до центру всього кілька зупинок. І голо...
  • продано
    Житло
    18 000 $
    1 071 $/м²

    Осипа Сорохтея ул., 30

    БЕЗ КОМИССИИ Опришивцы
    1 комната
    17 / 12 / 4 м²
    этаж 2 из 5
    7 мес. назад
    🏠 Продаж 1-кімнатної квартири на вул. Сорохтея Пропонуємо до продажу компактну та затишну квартиру площею 16,8 м², розташовану на 2 поверсі. У квартирі: кімната, коридор з кухнею, санвузол; встановлені нові вікна (вихід у двір); опалення центральне, для гарячої води є бойлер; додатково – кладова біля квартири. 📍 Зручне місце розташування: поруч великий супермаркет Велмарт; зупинка міського транспорту неподалік парк Шевченка 800 м, школа, садочок, ринок та вся необхідна інфраструктура. 💰 Чудовий варіант як для власного проживання, так і під оренду!
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?