Верифікований профіль
7
Років досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
10
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
813
Останній візит на сайт
вчора
Ім'я: Брюккер Сабіна Валентинівна
Посада: Експерт з нерухомості
Компанія: Ріелторська компанія "Житло"
Місто: Івано-Франківськ
Область: Івано-Франківська область
Досвід роботи: 4 роки

Про мене:

Я є досвідченим експертом з нерухомості з чотирирічним стажем роботи в Івано-Франківську та області. Спеціалізуюсь на житлових квартирах житлових будинках, промислових об'єктах, земельних ділянках, таунхаусах і дуплексах. комерційних приміщень

Працюючи в ріелторській компанії "Житло", допомагаю клієнтам знайти ідеальні об'єкти нерухомості, супроводжуючи їх на всіх етапах угоди. Моя мета – надання високоякісних послуг і максимальне задоволення потреб клієнтів.

Якщо вам потрібен надійний фахівець з нерухомості, звертайтеся до мене – я завжди готовий допомогти.

Продаж квартир (6)

  • Житло
    111 000 $
    1 301 $/м²

    Василя Стуса вул., 30-Б

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Каскад
    2 кімнати
    85 / 27 / 33 м²
    поверх 10 з 11
    2019 рік побудови
    вчора
    2-к квартира з кухнею-студією 33 м² — заходь і живи ✨ Квартира, в яку закохуєшся з першого погляду… і не хочеш йти Уявіть ранок: кава на балконі, тиша висоти, місто під вами… Саме так починається життя у цій 2-кімнатній квартирі по вул. Стуса. 🏡 Новий будинок | 10 поверх з 11 | ідеальний баланс висоти та комфорту Це не просто квартира — це простір, створений “для себе”, де кожна деталь продумана до дрібниць. Чому саме вона? 🍽 Простора кухня-студія 33 м² — серце квартири для життя та зустрічей ☀️ Двостороннє планування — багато світла та свіжого повітря 🔥 Індивідуальне опалення + тепла підлога — комфорт у будь-яку пору року 🛋 Залишається ВСЕ, що на фото — заїжджайте хоч завтра 👗 Окрема гар...
    Рієлтор
  • Житло
    117 900 $
    2 742 $/м²

    Січових Стрільців вул., 28-А

    1 кімната
    43 / 19 / 11 м²
    поверх 2 з 10
    2023 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж сучасної 1-кімнатної квартири в елітному ЖК у самому центрі міста — вул. Січових Стрільців Є квартири, в яких просто живуть. А є ті, у які заходиш — і вже не хочеться виходити. Саме така квартира зараз у продажу. Квартира розташована в елітному сучасному ЖК у центрі міста — одному з найпрестижніших комплексів для проживання. Тут усе створено для комфорту людей, які цінують якість, стиль життя та статус. Жити в цьому ЖК — престижно та справді комфортно. Стильний простір, комфортний 2 поверх та локація, яка щодня економить ваш час і робить життя значно зручнішим. Тут не потрібно витрачати час на постійні поїздки містом — поруч кав’ярні, ресторани, бутіки, магазини, банки та зупинки тран...
    Рієлтор
  • Житло
    157 000 $
    1 481 $/м²

    Шевченка вул., 47а

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Центр
    2 кімнати
    106 / 38 / 34 м²
    поверх 6 з 8
    2014 рік побудови
    3 тиж. тому
    Найкраща квартира у рекреаційному центрі міста — біля парку та озера 🌿 Якщо ви мрієте жити там, де місто переходить у відпочинок — ця квартира саме для вас. Продаж 2-кімнатної квартири з великою кухнею-студією 33,6 м² на пішохідній вулиці Шевченка, яка веде прямо в парк та до міського озера. 🏡 Про будинок Будинок 2013 року, закритий двір, автоматичні ворота, — тиша, безпека і комфорт у самому центрі міста. ✨ Про квартиру • 6 поверх • двостороннє планування • внутрішня — тепла та енергоефективна • індивідуальне опалення • тепла підлога: кухня-вітальня, ванна, коридор • 3 кондиціонери • 2 гардеробні кімнати • два окремі санвузли • дві окремі кімнати • величезна кухня-вітальня — ідеальний прост...
    Рієлтор
  • Житло
    92 400 $
    1 876 $/м²

    Гетьмана Мазепи вул., (Будинок 5)

    1 кімната
    49 / 13 / 20 м²
    поверх 15 з 17
    2026 рік побудови
    3 тиж. тому
    Елітне житло з видом, який закохує з першого погляду! Продається простора 1-кімнатна квартира площею 49,27 м² на 15 поверсі з 17 у сучасному елітному будинку. Це не просто квартира — це стиль життя, комфорт і престиж в одній із найкращих локацій міста. ✨ Переваги, які вражають: ✔ Панорамний вид на озеро — щодня ви будете прокидатися з фантастичним краєвидом ✔ Продумане та комфортне планування — максимум простору та світла ✔ Дахова котельня нового покоління — працює навіть під час відключень світла ✔ Генератори на під’їзд — працюватимуть ліфти та буде тепло за будь-яких умов ✔ Сучасний швидкісний ліфт ✔ Підземний паркінг — безпека та комфорт для вашого авто ✔ Закритий та гарно облаштований...
    Рієлтор
  • Житло
    279 000 $
    1 450 $/м²

    Гетьмана Мазепи вул., 160а

    4 кімнати
    192 / 110 / 30 м²
    поверх 10 з 11
    2026 рік побудови
    4 тиж. тому
    Інфраструктура: Все поруч в шішій доступності
    Рієлтор
  • Житло
    161 000 $
    1 405 $/м²

    Гетьмана Мазепи вул., 160а

    3 кімнати
    115 / 40 / 35 м²
    поверх 10 з 11
    4 тиж. тому
    Жити там, де інші гуляють — пентхаус над парком 🌿 ПЕНТХАУС З ПАНОРАМОЮ ПАРКУ ТА ОЗЕРА — МІСЦЕ, ДЕ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ Уявіть ранок з кавою над кронами дерев, вечірні заходи сонця над озером і тишу рекреаційної зони — прямо з вікон вашої квартири. Продається 2-кімнатний пентхаус з кухнею-студією на 10 поверсі у сучасному будинку від якісного забудівника 📍 вул. Гетьмана Мазепи, 160 Це не просто квартира — це видовий простір над парком. 🏡 Про пентхаус • видовий 10 поверх • панорамний вигляд на парк і озеро • функціональне 2-кімнатне планування з кухнею-студією • великі панорамні вікна Reynaers Aluminium • проведені магістралі під кондиціонери • світлий, просторий, ідеальний для сучасного життя • прод...